Zaanse wijken

Zaanstad heeft officieel 19 wijken. Er werken 8 wijkmanagers en 2 wijkadviseurs in de verschillende wijken. Hieronder vind je een kaart met de wijken en de bijbehorende wijkmanagers.

De kaart verkennen

1. Klik op de kaart en ‘sleep’ over de kaart om bij de wijk te komen die u zoekt.

2. In de wijken ziet u een blauwe pictogram.

3. Klik op het pictogram in de wijk om informatie over de bijhorende wijkmanager te krijgen.

Kaart zaanstad wijken
Lya 1
Krommenie

Wijkmanager Lya van Arum
l.arum@zaanstad.nl

Lenie
Assendelft

Wijkmanager Lenie Rademaker
l.rademaker@zaanstad.nl

Dsc 4843c
Wormerveer en West Knollendam

Wijkmanager Monica Briefjes
m.briefjes@zaanstad.nl

Lya 1
Westzaan

Wijkmanager Lya van Arum
l.arum@zaanstad.nl

Jochem sellies 195
Poelenburg en Peldersveld

Wijkadviseur Jochem Sellies
j.sellies@zaanstad.nl

Lya 1
Hoornseveld

Wijkmanager Lya van Arum
l.arum@zaanstad.nl

Dsc 4894c
Zaandam Zuid

Wijkmanager Ruut Willems
r.willems@zaanstad.nl

Dsc 4855c
Nieuw West

Wijkmanager Yassmine el Ksaishi
Y.ksaihi@zaanstad.nl

Dsc 4855c
Westerkoog

Wijkmanager Yassmine el Ksaihi
y.ksaihi@zaanstad.nl

Dsc 4855c
Rooswijk

Wijkmanager Yassmine el Ksaihi
y.ksaihi@zaanstad.nl

Baukje 1
Oud Zaandijk

Wijkmanager Baukje Reitsma
b.reitsma@zaanstad.nl

Baukje 1
Oud Koog aan de Zaan

Wijkmanager Baukje Reitsma
b.reitsma@zaanstad.nl

Dsc 7907
Zaandam Noord

Wijkmanager Martine Koppe
m.koppe@zaanstad.nl

Dsc 7907
Kogerveldwijk

Wijkmanager Martine Koppe
m.koppe@zaanstad.nl

Erik van druenen
Centrum

Wijkmanager Erik van Druenen
e.druenen@zaanstad.nl

Dsc 4839c
Oude Haven

Wijkmanager Erik van Druenen
e.druenen@zaanstad.nl

Baukje 1
Rosmolenwijk

Baukje Reitsma
b.reitsma@zaanstad.nl

Naast wijkmanagers heeft Zaanstad ook themamanagers. Deze onderhouden contacten met verschillende Zaanse netwerken zoals sportverenigingen en buurthuizen. Zoekt u een themamanager? Lees hier alles over de themamanagers.

Hoog contrast
Ga naar Zaanstad.nl